Drozd napisał(a):

Z premii urzędasów chociażby. A miejsc gdzie kasa jest marnowana jest dużo więcej
Rudy nie obiecywał że coś da tylko podniósł VAT, akcyzę i składki a mimo to ktoś na niego głosował i nie widziałem żebyś go krytykował tak jak Kaczyńskiego. Mimo że on już to zrobił, a Jarek ponoć ma wyimaginowany przez Ciebie zamiar. Ja wierzę że kasy już jest dużo tylko jak nie jest rozpieprzana min. na premie.
Jak to co zrobił? Pogadaj z deweloperami kiedy mieli najlepsze żniwa? Nie mówiąc o wykupie mieszkań ze spółdzielni.
Co wymiękam? Stypendia dla studentów uczelni technicznych to też socjal? Prawicowcy maję widzę klapy na oczach.
Przewija się, bo jest symboliczna w wysokości 50 000. Ty natomiast jakbyś faktu corocznego jej pobierania nie zauważał. Nie boli Cię 50 000 dla kopacz, a 5 000 na dziecko boli? Lekka hipokryzja. Nieprzystająca prawicowcowi.
|
Teraz to już nie mam wątpliwości, że jesteś partyjnym agitatorem. Idiotyczny populizm w czystej postaci, pomysł od Owsiaka zaczerpnięty?