Boisko boczne jest już nie używane przez pierwszą drużynę i rezerwy. Jeżeli rzeczywiście wyremontują boisko lekkoatletyczne koło 'okrąglaka' i wybudują to boisko w miejscu basenu [ na marginesie teren tam jest wyplantowany już chyba od września] to akademia miałaby 3 fajne boiska koło samego stadionu
