Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21253
Stary 30.01.2014, 20:02
Boisko boczne jest już nie używane przez pierwszą drużynę i rezerwy. Jeżeli rzeczywiście wyremontują boisko lekkoatletyczne koło 'okrąglaka' i wybudują to boisko w miejscu basenu [ na marginesie teren tam jest wyplantowany już chyba od września] to akademia miałaby 3 fajne boiska koło samego stadionu
Odpowiedz cytując