|
Jeśli mówicie o socjalu w odniesieniu do Kaczyńskiego ,to łatwo się domyślić czemu popierają go związki zawodowe . Kaczyński to gwarancja ,że zostaną przy korycie i będą zarabiać ogromne pieniądze ,pasożytując na państwowych przedsiębiorstwach.
Ostatnio edytowane przez AS82 : 30.01.2014 o godz. 19:44.
|