Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25604
Stary 30.01.2014, 18:50
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ty po prostu albo nie rozumiesz funkcjonowania państwa i jego świadczeń socjalnych albo po prostu nie rozumiesz co połowa forum (szczególnie tych z poglądami wolnościowymi) chce ci przedstawić.

Ponadto załamuje mnie fakt, że ty naprawde złapałeś się na kiełbasę wyborczą rzuconą przez Kaczyńskiego i wierzysz, że to 500 zł na dziecko jest realne. Ja się pytam w takim razie gdzie ten milion mieszkań? Albo chociaż co przez 2 lata rządzenia zrobił PiS w kierunku spełnienia tej obietnicy?
Premia dla urzędasa to świadczenie socjalne?

Dodatki do dzieci to świadczenie socjalne?

Nie ! Premie to złodziejstwo bo nie są wynikiem przekroczenia normy, większego zysku tylko pazerności urzędasów.

Nie, bo nie zależą od dochodów, a mają motywować do określonych zachowań. W tym przypadku posiadania dzieci.

Więc niech prawicowcy skończą pitolić o zabieraniu, bo państwo zabiera wystarczająco. Pojawił się natomiast pomysł jak to co zabrane pożyteczniej wydawać. Ale, że jest to pomysł Kaczyńskiego to z automatu staje się "kiełbasą wyborczą". I zaczyna sie śpiewka o zabieraniu, mimo że słowa na ten temat nie było, a jak już całkiem brak argumentów to o "milonach mieszkań". Stara zdarta płyta.

Oczywiście że jest realne. W UE każda partia będzie chciała być kojarzona z nowym filarem w polityce UE. Związanym z rozwiązaniem demograficznych problemów. To jest oczywista oczywistość.
Hej Nasz TS !!