Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5769
Stary 30.01.2014, 18:00
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszym sparingu bezbramkowy remis z pracownikami pobliskiego "chinola"

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_z_fc_yonsey/

Co to jest azjatycka drużyna FC Yonsey ? Zazwyczaj drużyny reprezentuja jakis kraj, a nie kontynent.
Google nic nie wie o istnieniu takiego teamu wiec śmierdzi mi to jakąś amatorska zbieranina emigrantów
z Azji. Chłopaki zagrały po pracy.
Nie wiem po co oni takie newsy podaja. Pozniej mowicie, ze Weszlo jedzie po Wisle jak sami sie wystawiamy.
to nie jest czasem drużyna FC Yenisey ? drużyna z 1 ligi rosyjskiej z odległego Krasnodarska ( region faktycznie azjatycki) http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Yenisey_Krasnoyarsk
Ostatnio edytowane przez Karherop : 30.01.2014 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując