Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25596
Stary 30.01.2014, 17:02
Cytat:
Naśmiewacie się z tych pomysłow Drozda i PiS, ale tak sczerze mówiąc, co proponujecie w zamian?
Może po prostu normalność, wolność? Bo na razie to sytuacja wygląda tak "oddawaj kasę w podatkach a pan ci ewentualnie trochę grosza rzuci w socjalu". Ten system jest patologiczny i chyba jest tylko po to aby zniewalać ludzi. Żeby ludzie cały czas byli pod kontrolą finansową rządu.
Może mniej biurokracji, korzystniejsze przepisy dla przedsiębiorców, niższe podatki, nie podnoszenie cen wszystkiego czego się da, bo paradoksalnie te podwyżki dają odwrotny skutek i jak coś jest droższe to rośnie czarna strefa = mniejsze wpływy do budżetu Państwa - co za debil podnosi akcyzę na alkohol, fajki, podnosi podatek VAT?
Zauważ, że oni chyba nigdy sobie od mordy nie odjęli, sobie tylko dodają a na ludziach żerują. Patologia goni patologię. Sobie niech zabiorą to będzie z korzyścią dla Polski i dla 36 mln ludzi.
Dla mnie to ten system jest specjalnie zrobiony tak żeby trzymać ludzi za mordy. I danie komuś 500 zł na dziecko to jest dalej trzymanie za mordy, jeszcze mocniejsze bo to kolejny wydatek polityków, na który musiałby się zrzucić każdy podatnik. Gdzie tu sens?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.