|
Dobra, a Miskiewicz to skąd przychodził i ile grał przed przyjściem do Wisły?
Może ogór, może nie - wyjdzie w praniu. Stosunkiem cena - jakość i tak pewnie przebije Jovanicia. W najgorszym wypadku będzie to darmowy bramkarz zarabiający grosze, który nie umie bronić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|