Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 30.01.2014, 11:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie byłbym tego taki pewien. Słowo "chyba" trzeba mocno pogrubić. Na razie to wielu uległo sugestii wydzierającego się komentatora w TV: "Stiiiiiilllić". Dla mnie kopaczem jest przeciętnym, o czym zapewne wielu boleśnie się przekona. Humorzasty i chimeryczny grajek. Będzie z nim dużo problemu w szatni.
No bo z Maleckim to nie bylo zadnych problemow. Mysle, ze Stilic u Smudy bedzie bardziej pokorny niz Patryczek.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując