Gwiaździsty napisał(a):

|
Nie byłbym tego taki pewien. Słowo "chyba" trzeba mocno pogrubić. Na razie to wielu uległo sugestii wydzierającego się komentatora w TV: "Stiiiiiilllić". Dla mnie kopaczem jest przeciętnym, o czym zapewne wielu boleśnie się przekona. Humorzasty i chimeryczny grajek. Będzie z nim dużo problemu w szatni.
|
No bo z Maleckim to nie bylo zadnych problemow. Mysle, ze Stilic u Smudy bedzie bardziej pokorny niz Patryczek.