sanderuss napisał(a):

|
Zrzucie sie w gronie "postepowcow" i zrobcie jakies takie ze zwierzatkami w imie "tolerancji i rownosci". Moze i unia was wspomoze dotacja.
|
Wam to się wszystko z jednym kojarzy ,także szkoda dyskutować ,bo i tak każdy temat sprowadzicie do jednego. Jedyny "argument" w rozmowie na każdy temat.