Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25586
Stary 30.01.2014, 11:07
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Zrzucie sie w gronie "postepowcow" i zrobcie jakies takie ze zwierzatkami w imie "tolerancji i rownosci". Moze i unia was wspomoze dotacja.
Wam to się wszystko z jednym kojarzy ,także szkoda dyskutować ,bo i tak każdy temat sprowadzicie do jednego. Jedyny "argument" w rozmowie na każdy temat.