http://www.youtube.com/watch?v=HgV3ztupMmc tutaj skrót meczu.
Pisano, że przy drugiej bramce testowany Mauricio (LO) się źle zachował. Wydaje mi się, że tam błąd był bardziej Guerriera, niż jego. Natomiast o błędzie Mauricio można mówić przy karnym, gdzie dość głupio faulował.
Dodatkowo: widać, że z motoryką Stilicia nie jest źle. Więcej, biorąc pod uwagę treningi Smudy, nie widzę w tym skrócie.