Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1849
Stary 30.01.2014, 10:40
Fakt, zniżka lojalnościowa jest słaba, jak tak patrzę, to nawet 10% nie jest! A te 10 czy 15% dla stałych karnetowiczów powinny być zapewnione. Nie mniej jednak ceny i tak nie są wysokie, szczególnie że na wiosnę czeka nas sporo meczów przy R22
Odpowiedz cytując