sanderuss napisał(a):

|
A ty ciezki jestes. Biznes to biznes. Jezeli KSN NSZZ „Solidarność” chce emitowac platne(!) <-[ slowo klucz] ogloszenia w komunikacji miejskiej to dlaczego sie mu odmawia? To jest wlasnie cenzura. Jakby MPK bylo spolka prywatna to wlasciciel moglby sobie mowic co chce a co nie chce puszczac, a w takim przypadku, o ile nie ma przeciwskazan ( zapisy w kontrakcie), to dyrektor dziala na szkode spolki. EOT.
|
To niech puszczają pornole w MPK jak ktoś zapłaci więcej
