Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25583
Stary 30.01.2014, 10:30
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
A ty ciezki jestes. Biznes to biznes. Jezeli KSN NSZZ „Solidarność” chce emitowac platne(!) <-[ slowo klucz] ogloszenia w komunikacji miejskiej to dlaczego sie mu odmawia? To jest wlasnie cenzura. Jakby MPK bylo spolka prywatna to wlasciciel moglby sobie mowic co chce a co nie chce puszczac, a w takim przypadku, o ile nie ma przeciwskazan ( zapisy w kontrakcie), to dyrektor dziala na szkode spolki. EOT.
To niech puszczają pornole w MPK jak ktoś zapłaci więcej