|
Dobra, to wy kupcie karnety po 1000 zł. i dajcie już spokój. Chyba normalne, że każdy chce ugrać jak najwięcej i wiedzieć na co wydaje pieniądze. Poza tym nikt się tutaj nie czepia cen, tylko zniżki lojalnościowej która jest śmieszna (i to od zawsze odkąd mamy nowy stadion).
|