Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1848
Stary 30.01.2014, 10:29
Dobra, to wy kupcie karnety po 1000 zł. i dajcie już spokój. Chyba normalne, że każdy chce ugrać jak najwięcej i wiedzieć na co wydaje pieniądze. Poza tym nikt się tutaj nie czepia cen, tylko zniżki lojalnościowej która jest śmieszna (i to od zawsze odkąd mamy nowy stadion).
Odpowiedz cytując