Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25582
Stary 30.01.2014, 10:19
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Zatem proponuję, żeby filmiki o Pisie były puszczane nie tylko pasażerom komunikacji miejskiej ,ale także pacjentom szpitali ( na każdej sali jeden telewizor włączony 24 h) , w miejscach pracy ,żeby w czasie przerwy robotnicy zobaczyli jaki PIS jest wspaniały i dba o nich
A ty ciezki jestes. Biznes to biznes. Jezeli KSN NSZZ „Solidarność” chce emitowac platne(!) <-[ slowo klucz] ogloszenia w komunikacji miejskiej to dlaczego sie mu odmawia? To jest wlasnie cenzura. Jakby MPK bylo spolka prywatna to wlasciciel moglby sobie mowic co chce a co nie chce puszczac, a w takim przypadku, o ile nie ma przeciwskazan ( zapisy w kontrakcie), to dyrektor dziala na szkode spolki. EOT.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 30.01.2014 o godz. 10:25.