Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25581
Stary 30.01.2014, 10:04
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A obecna linia tramwajowa i autobusowa to jest twoja ? Skoro sam yntelygencie piszesz "wspólne" to chyba sam sobie odpowiedziałeś. Czyli prawo do reklamy we wspólnej komunikacji maja wszyscy i ci co liżą brukselskie tyłki i ci, którym sie POstkomunistyczny rząd Tuska nie podoba.
Nie pisz w kółko o tych komunistach i postkomunistach ,bo zgłaszając takie żądania ,żeby w publicznym transporcie puszczali jakieś propagandowe filmiki jaki PIS jest wspaniały ,to przypominasz towarzyszy ,którzy kilkadziesiąt lat temu wtłaczali społeczeństwu do głów jaki PZPR jest wspaniały , już nie mówiąc o linii tramwajowej papieskiej ,która na wzór chyba północnej Korei ,opisywała którędy Karol Wojtyła chodził do szkoły ,gdzie wielki Karol Wojtyła jadał obiady , i gdzie wielki Karol Wojtyła mieszkał przez pół roku ,zupełnie jak w filmie "Defilada" opisującym życie Kim Ir Sena .
Zatem proponuję, żeby filmiki o Pisie były puszczane nie tylko pasażerom komunikacji miejskiej ,ale także pacjentom szpitali ( na każdej sali jeden telewizor włączony 24 h) , w miejscach pracy ,żeby w czasie przerwy robotnicy zobaczyli jaki PIS jest wspaniały i dba o nich