AS82 napisał(a):

Propagande to siejesz ty, pisząc na każdym kroku ,że jesteś cenzurowany i dyskryminowany.
Niech se PISowcy ze zwiazkowcami stworzą swoją linie tramwajową albo autobusową i tam niech naświetlają ludzi swoimi anty-Tuskowymi filmikami ,a niech się z polityką czy religią wyniosą z tego co jest publiczne i wspólne.
|
A obecna linia tramwajowa i autobusowa to jest twoja ? Skoro sam yntelygencie piszesz "wspólne" to chyba sam sobie odpowiedziałeś. Czyli prawo do reklamy we wspólnej komunikacji maja wszyscy i ci co liżą brukselskie tyłki i ci, którym sie POstkomunistyczny rząd Tuska nie podoba.
