Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25579
Stary 30.01.2014, 09:43
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
TyPOwa mentalność komunistycznego "demokraty" . Masz słuchać komunistycznej propagandy i koniec. Ludzie tez nie życzą sobie ogladać i słuchać prounijnej propagandy w tramwajach a jednak jest cały czas wałkowana. Panimajesz ?
Propagande to siejesz ty, pisząc na każdym kroku ,że jesteś cenzurowany i dyskryminowany.
Niech se PISowcy ze zwiazkowcami stworzą swoją linie tramwajową albo autobusową i tam niech naświetlają ludzi swoimi anty-Tuskowymi filmikami ,a niech się z polityką czy religią wyniosą z tego co jest publiczne i wspólne.