Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
9134
30.01.2014, 07:47
moim zdaniem to mial zdrowie do gonienia i szarpania sie przez caly mecz i niewiele wiecej.Alvarez byl ogolnie o wiele lepszy tylko ta fatalna balonowata wrzutka..
arti