markowywislak napisał(a):

|
czytam i nie wierze.... co za ludzie, wam nigdy nie dogodzi.
|
Co się dziwisz, przecież mieszkamy w kraju nad Wisłą. Tutaj nie wystarczy, że ja mam dobrze - sąsiad musi mieć gorzej ode mnie...
Ceny bardzo, bardzo przystępne, mam nadzieję, że się to przełoży na frekwencję.