Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1847
Stary 30.01.2014, 07:15
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
czytam i nie wierze.... co za ludzie, wam nigdy nie dogodzi.
Co się dziwisz, przecież mieszkamy w kraju nad Wisłą. Tutaj nie wystarczy, że ja mam dobrze - sąsiad musi mieć gorzej ode mnie...
Ceny bardzo, bardzo przystępne, mam nadzieję, że się to przełoży na frekwencję.
rrr
Odpowiedz cytując