|
Cikos miał jakąś poważną kontuzję po odejściu od nas? Nigdy nie uważałem go za dobrego grajka, ale wg Transfremarktu on nie tylko nie gra, ale nawet przeważnie nie ma go w kadrze meczowej Slovana...
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 30.01.2014 o godz. 03:18.
|