Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9133
Stary 30.01.2014, 03:15
Cikos miał jakąś poważną kontuzję po odejściu od nas? Nigdy nie uważałem go za dobrego grajka, ale wg Transfremarktu on nie tylko nie gra, ale nawet przeważnie nie ma go w kadrze meczowej Slovana...
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 30.01.2014 o godz. 03:18.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując