|
czytam i nie wierze.... co za ludzie, wam nigdy nie dogodzi.
Zapierniczać po karnety żeby 15 tysiecy było wykupionych minumum i widze komplet na derbach.
Ciekaw jestem tylko ile dostanie sąsiadka biletów.Czy tak jak 2 lata temu 1000 czy może 2000 i czy wogóle wejdzie na mecz znając nasze realia....
|