Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 29.01.2014, 23:10
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Kupuję karnet na 5 lub 6 rundę z rzędu i moja zniżka w porównaniu z osobami, które kupują go 1 raz wynosi 8zł. Brak słów, nie ma to jak dbanie o stałych klientów.

Nie mówię o cenach, które są dobre, ale klub mógłby wprowadzić w przyszłości jakąś zniżkę lojalnościową dla ludzi którzy np. kupują karnet nieprzerwanie od powiedzmy 3 lat...
8 zł to w tym przypadku nawet jeden mecz za darmo, a przynajmniej pół (zależnie od opcji) więc nie ma tak znowu źle...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując