cinekw napisał(a):

Kupuję karnet na 5 lub 6 rundę z rzędu i moja zniżka w porównaniu z osobami, które kupują go 1 raz wynosi 8zł. Brak słów, nie ma to jak dbanie o stałych klientów.
Nie mówię o cenach, które są dobre, ale klub mógłby wprowadzić w przyszłości jakąś zniżkę lojalnościową dla ludzi którzy np. kupują karnet nieprzerwanie od powiedzmy 3 lat...
|
8 zł to w tym przypadku nawet jeden mecz za darmo, a przynajmniej pół (zależnie od opcji) więc nie ma tak znowu źle...