Blaszczu16 napisał(a):

|
Cikos wymiatał? A ile on Wiśle dał? Pamiętam, że zagrał dobrze w meczu z Legią, a tak to średni zawodnik. Już Lamey więcej dał Wiśle niż on.
|
Sorkaa, bardziej chodziło mi o to co powiedział xanti, zrobił największy progres i gdyby został moglibyśmy zarobić na nim solidny kawał pieniądza, ale cóż Było, minęło ..