Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9131
Stary 29.01.2014, 22:42
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Cikos wymiatał? A ile on Wiśle dał? Pamiętam, że zagrał dobrze w meczu z Legią, a tak to średni zawodnik. Już Lamey więcej dał Wiśle niż on.
Sorkaa, bardziej chodziło mi o to co powiedział xanti, zrobił największy progres i gdyby został moglibyśmy zarobić na nim solidny kawał pieniądza, ale cóż Było, minęło ..
Odpowiedz cytując