Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1813
Stary 29.01.2014, 22:04
Też jestem strasznie ciekawy tego co zaprezentuje Rekowski.
No i Wawrzyk.
Całkiem ciekawa gala, gdy idzie o to nasze krajowe poletko HW, się zapowiada
Ostatnio edytowane przez Jazon : 29.01.2014 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując