Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3101
Stary 29.01.2014, 21:51
cfa napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co przez to co się dzieje ostatnio z Wesz(L)o i pisaniu pozytywnie głównie o Legii, nie chce mi się czytać tego portalu, a jeszcze nie dawno uznawałem ich za w miarę obiektywnych.
Niestety Stanowski wywodzi się z "Nasza Legia" więc o co ten cały szum. Tylko nie wiem po co pisać o nich tutaj, to pokazuje pewien kompleks wobec ległej i jej klakierów. Patrzmy na siebie, a inni niech sobie robią co chcą!
a gazeta.pl to inna jest moze? to samo. w zasadzie wszytskie oglnopolskie media sprzyjaja leglej.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując