cfa napisał(a):

Wiesz co przez to co się dzieje ostatnio z Wesz(L)o i pisaniu pozytywnie głównie o Legii, nie chce mi się czytać tego portalu, a jeszcze nie dawno uznawałem ich za w miarę obiektywnych.
Niestety Stanowski wywodzi się z "Nasza Legia" więc o co ten cały szum. Tylko nie wiem po co pisać o nich tutaj, to pokazuje pewien kompleks wobec ległej i jej klakierów. Patrzmy na siebie, a inni niech sobie robią co chcą!
|
a gazeta.pl to inna jest moze? to samo. w zasadzie wszytskie oglnopolskie media sprzyjaja leglej.