Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5760
Stary 29.01.2014, 21:45
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj graliśmy tylko jedną "11" ? Chciałem sprawdzić czy Klarić pojechał na obóz - podobno jest dla nas za drogi. Dziwne więc, że go trzymamy już chyba od miesiąca. Ktoś coś wie więcej ?
Na tym obozie jest mecz prawie co dwa dni, a czasem codziennie. Pewnie Smuda będzie wymieniać całe jedenastki na mecze zamiast wymieniać w przerwie. Czyli z Vasuli wypadałoby się spodziewać testowania drugiego składu.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując