dynek.pl napisał(a):

|
Dzisiaj graliśmy tylko jedną "11" ? Chciałem sprawdzić czy Klarić pojechał na obóz - podobno jest dla nas za drogi. Dziwne więc, że go trzymamy już chyba od miesiąca. Ktoś coś wie więcej ?
|
Na tym obozie jest mecz prawie co dwa dni, a czasem codziennie. Pewnie Smuda będzie wymieniać całe jedenastki na mecze zamiast wymieniać w przerwie. Czyli z Vasuli wypadałoby się spodziewać testowania drugiego składu.