fanfan napisał(a):

|
Seweryn Michalski- jeśli transfer definitywny jak najbardziej tak ale jeśli wypożyczenie po którym i tak go nie wykupimy to nie ma sensu . Po co ogrywać gościa innemu klubowi? To już lepiej ogrywać Nalepę i Urygę , wypożyczenie bez możliwości kupna miałoby sens gdyby dotyczyło gościa który zdecydowanie by nas wzmocnił i pomógł wywalczyć jak najwyższe miejsce a Michalski jest bardziej inwestycją w przyszłość .
|
Popieram w 200%
Jeśli wypożycza sie gracza bez chęci kupna go później to musi to być gracz przerastający naszą ligę o poziom
Jeśli chodzi o samego zawodnika to takie male wzocnienie