Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15974
Stary 29.01.2014, 19:15
Seweryn Michalski- jeśli transfer definitywny jak najbardziej tak ale jeśli wypożyczenie po którym i tak go nie wykupimy to nie ma sensu . Po co ogrywać gościa innemu klubowi? To już lepiej ogrywać Nalepę i Urygę , wypożyczenie bez możliwości kupna miałoby sens gdyby dotyczyło gościa który zdecydowanie by nas wzmocnił i pomógł wywalczyć jak najwyższe miejsce a Michalski jest bardziej inwestycją w przyszłość .
Odpowiedz cytując