mr_kwolf napisał(a):

Nie no, lepiej udawać, że żyjemy w świecie w którym urzędasy zrzekają się premii dla dobra dzieci w całym kraju.
Oczywiście można, tylko po co?
|
Jak to zrzekają? Powinni mieć g... do gadania. Czym niby zasłużyli na premie? Jest jakiś obszar działania państwa do którego nie można mieć zastrzeżeń? Chyba tylko wypłacanie premii działa bez zarzutu. A jest tak bo debile wybierają debili, a reszta ma w dupie.
Więc strasznie mnie irytuje takie pi....enie że nas nie stać. Na 2500 dla rodzin zastępczych nas stać?