Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25562
Stary 29.01.2014, 15:09
Kolejny dla wszystkich eurosceptyków ,że jeśli nie UE to wpadamy w "objęcia" Rosji i tym się jedynie mogą skończyć te narodowe podrygi...