Wyświetl pojedynczy post
PlacekTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15968
Stary 29.01.2014, 14:25
Co z tego, że wychowanek cegły, to jest piłka. Nikt nie mówi o całowaniu, wystarczyłoby że by grał dobrze. Żurawski, Głowacki jakoś nie byli naszymi wychowankami a wkładali serce, a Głowa dalej wkłada serce do gry dla Wisły. Równie dobrze, możemy mówić, że nie chcemy w Wiśle piłkarzy, którzy mogliby się okazać wzmocnieniami bo byli by wychowankami "FC Królewskie Gile z Nosa"...
Odpowiedz cytując