|
Co z tego, że wychowanek cegły, to jest piłka. Nikt nie mówi o całowaniu, wystarczyłoby że by grał dobrze. Żurawski, Głowacki jakoś nie byli naszymi wychowankami a wkładali serce, a Głowa dalej wkłada serce do gry dla Wisły. Równie dobrze, możemy mówić, że nie chcemy w Wiśle piłkarzy, którzy mogliby się okazać wzmocnieniami bo byli by wychowankami "FC Królewskie Gile z Nosa"...
|