PlacekTSW napisał(a):

|
Na skrzydło przydałby nam się Aleksander Jagiełło z 7egii, ma talent, młody i z 7egii chce odejść, no ale Lechia go chce.
|
wychowanka legii chcesz w Wiśle? mamy się zniżać do ich poziomu?
Legia nim gardziła a my będziemy całować? Zmień lekarza....