Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25559
Stary 29.01.2014, 13:47
Szpen napisał(a):Wyświetl post
w Polsce jest 6 milionów dzieci. Dając na kazde po przysłowiowe pińcet wyjdzie 3 miliardy.

Zamiast rozdawać kasę na prawo i lewo, która w większości przypadków zostanie przejedzona a nie zainwestowana w dzieci, to lepiej rozwinąć program budowy żłobków i przedszkoli, gdzie pobyt byłby opłacany/dofinansowany przez państwo.
Dobijacie mnie swoimi pomysłami. Ale wiadomo, przy budowie żłobków i przedszkoli będzie więcej lewej kasy do wyciągnięcia przy przetargach, a później powstanie dużo "przyjemnych" etatów w państwówce.

A może tak najprościej, celem zwiększenia przyrostu naturalnego zlikwidować VAT na artykuły dziecięce? Czy to aby nie byłoby najprostsze? Jak wszystko potanieje o 19% to na pewno rodzice odczują to w kieszeni.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 29.01.2014 o godz. 13:49.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."