Drozd napisał(a):

Bo na 500 nas stać, a za tyle można zapewnić dzieciom minimum potrzeb. Chyba nie załapałeś, że chodzi o bodziec do zakładania rodzin. I utrzymania przyrostu naturalnego, a przez to poziomu populacji. Żeby ilość ludności nie malała potrzeba 2,14 dziecka na parę.
Oczywiście każdy pomysł można prostacko wyśmiać, a jak za 20 lat zamiast 40 000 000 będzie nas 25 000 000 z czego 50% emerytów to rozłożysz ręce.
50 000 premii którą sobie wypłaciła kopacz starczy na dopłatę dla dziewięciorga dzieci przez rok. Ile takich premii jest wypłacanych rocznie?
|
Poważnie uważasz, ze "nas stać"? Kiedy to niby przestaliśmy być tacy zadłużeni?
Mieszkania tez nam kiedyś Kaczyński obiecywał. Naprawdę wierzysz, że on po dojściu do władzy będzie dalej optował za wprowadzeniem takiej ustawy?