luke1906 napisał(a):

Ja narzekałem zawsze na żadną oszczędność przy kupnie karnetu. Jeden mecz opuszczony i byłeś w plecy.
Teraz to zostało dużo korzystniej skalkulowane. Dlatego też zamierzam wrócić do karnetu.
Na ceny biletów nigdy nie narzekałem. Bo żeby marudzić na wydatek 20 zeta raz na dwa tygodnie to trzeba być jakimś zjebem nierobem.
|
Poszli po rozum do głowy bo wprowadzenie sprzedaży internetowej chcąc, nie chcąc spowodowało na pewno znaczny spadek sprzedanych karnetów.