Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67223
Stary 29.01.2014, 05:47
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
A tak z ciekawości, to dostaliśmy coś kasy od Pogoni za Małego?
ja słyszałem o 600 tyś złotych płaconych w 2 ratach.

aa i jeszcze jeden argument po stronie Chrapka - jest jednak bardziej ofensywny niż Furman, tak? potrafi fajnie podać, rozruszać przód - a za ofensywnych piłkarzy płaci sie więcej. dlatego niech gra tak regularnie. Wisła będzie wysoko w tabeli, on będzie miał dobre statystyki, pogra w reprze (oby) i moze zostac za fajną kase sprzedany.

Odpowiedz cytując