Blaszczu16 napisał(a):

|
A tak z ciekawości, to dostaliśmy coś kasy od Pogoni za Małego?
|
ja słyszałem o 600 tyś złotych płaconych w 2 ratach.
aa i jeszcze jeden argument po stronie Chrapka - jest jednak bardziej ofensywny niż Furman, tak? potrafi fajnie podać, rozruszać przód - a za ofensywnych piłkarzy płaci sie więcej. dlatego niech gra tak regularnie. Wisła będzie wysoko w tabeli, on będzie miał dobre statystyki, pogra w reprze (oby) i moze zostac za fajną kase sprzedany.