fialo napisał(a):

|
Od kilku rund mamy ceny na poziomie Kolejarza Stróże czy innej Chojniczanki i zawsze były gorzkie żale, że za drogo..
|
Narzekania nie będzie bo (chwilowo a może i na dłużej) zmieniała się sytuacja w tabeli
Przedtem 122 złotych za oglądanie ''tego czegoś'' było za drogie, dziś już nie jest.