Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1762
Stary 29.01.2014, 00:02
Jestem ciekawy dlaczego tak wszyscy właśnie jadą po Smudzie, że odszedł do Legii, a do Skorży jakoś nikt pretensji nie ma.

PS: Nie jestem zwolennikiem Smudy.
Odpowiedz cytując