szprotson napisał(a):

a co Ty lige znasz tylko z fify?
W przeciągu kilku lat można wyliczyć na palcach mecze w których jedna drużyna górowała nad drugą w całym spotkaniu. W ogóle jak można mówić o narzuceniu swojego stylu gry jak u Nas w Polsce takie pojęcie nie istnieje.
W tej lidze każdy z każdym gra równy futbol i tylko od poziomu zmotywowania zależy wynik a nie od narzucania komuś swojego stylu gry bo coś takiego nie istniejeeeeeeee
|
z dupy już pisałem, czytać nie umiesz?
wyliczaj mecze, czekam; tylko jak będziesz się tak głęboko cofał w latach to nie zapomnij o tym sezonie i meczach: Zawisza-Piast 6:0, żydy-amica 1:6, Pogoń-Piast 4:0, Śląsk-
Podbeskidzie 4:0, Jagiellonia-Ruch 6:0, Legia-
Podbeskidzie 4:0, Legia-
Widzew 5:1
bardzo ale to bardzo interesuje mnie co wg Ciebie stało się w tych meczach, czekam
nie istnieje? wg Ciebie? oglądałeś wszystkie mecze każdej z drużyn?
kosmiczne wieści tylko jest jeden znaczący problem jeśli każdy z każdym w Polsce gra równy futbol i tylko od poziomu zmotywowania zależy wynik to dlaczego lidera, a ostatnią drużynę dzieli 28 punktów? dlaczego Legią z Widzewem dzieli 28 punktów? więc mówisz, że taki przykładowy Batrovic różni się od Garguły czy Mili tylko poziomem zmotywowania? hit internetu k.urwa hit..
