Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15962
Stary 28.01.2014, 20:46
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a co Ty lige znasz tylko z fify?
W przeciągu kilku lat można wyliczyć na palcach mecze w których jedna drużyna górowała nad drugą w całym spotkaniu. W ogóle jak można mówić o narzuceniu swojego stylu gry jak u Nas w Polsce takie pojęcie nie istnieje.
W tej lidze każdy z każdym gra równy futbol i tylko od poziomu zmotywowania zależy wynik a nie od narzucania komuś swojego stylu gry bo coś takiego nie istniejeeeeeeee
z dupy już pisałem, czytać nie umiesz?

wyliczaj mecze, czekam; tylko jak będziesz się tak głęboko cofał w latach to nie zapomnij o tym sezonie i meczach: Zawisza-Piast 6:0, żydy-amica 1:6, Pogoń-Piast 4:0, Śląsk-Podbeskidzie 4:0, Jagiellonia-Ruch 6:0, Legia-Podbeskidzie 4:0, Legia-Widzew 5:1

bardzo ale to bardzo interesuje mnie co wg Ciebie stało się w tych meczach, czekam

nie istnieje? wg Ciebie? oglądałeś wszystkie mecze każdej z drużyn?

kosmiczne wieści tylko jest jeden znaczący problem jeśli każdy z każdym w Polsce gra równy futbol i tylko od poziomu zmotywowania zależy wynik to dlaczego lidera, a ostatnią drużynę dzieli 28 punktów? dlaczego Legią z Widzewem dzieli 28 punktów? więc mówisz, że taki przykładowy Batrovic różni się od Garguły czy Mili tylko poziomem zmotywowania? hit internetu k.urwa hit..
Odpowiedz cytując