Jaroo1 napisał(a):

. Drozd robi przypał PiSowi więc dlaczego nie mielibyście się od niego odcinać i go pogonić?
Przecież drozd to największy pokemon tego forum...
Nie wiem czy to jest mój kolega i nie wiem do końca kogo on tam popiera ale oczywiście takie brednie jak tutaj wypisał trzeba potępiać. Bo to jest twórczość na poziomie drozda.
|
Zastanów się komu sam robisz przypał
Reszty nie komentuje bo musiałbym się długo opuszczać ze swojego droździego poziomu... Bajkopisarzu z przerostem ego.