Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25543
Stary 28.01.2014, 20:17
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
. Drozd robi przypał PiSowi więc dlaczego nie mielibyście się od niego odcinać i go pogonić?

Przecież drozd to największy pokemon tego forum...

Nie wiem czy to jest mój kolega i nie wiem do końca kogo on tam popiera ale oczywiście takie brednie jak tutaj wypisał trzeba potępiać. Bo to jest twórczość na poziomie drozda.
Zastanów się komu sam robisz przypał

Reszty nie komentuje bo musiałbym się długo opuszczać ze swojego droździego poziomu... Bajkopisarzu z przerostem ego.
Hej Nasz TS !!