Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 28.01.2014, 20:08
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Laskowa ma najdłuższy stok ze wszystkich tutaj beskidzkich stacji - ale jeden z łatwiejszych

Jak ktoś jeździ dobrze to nie poszaleje za bardzo - mnie się udało praktycznie zjechać na krechę całą długość stoku - w Kasinie niewykonalne bo bym się zabił.
Nie mów, że ma ostatniej prostej, gdzie nachylenie jest całkiem całkiem jechałeś na krechę

Nie chodzi nawet o nachylenie ale o to jak tam jest nierówno i ile jest muld.
Odpowiedz cytując