szprotson napisał(a):

chyba ....a w fifie
wychodzimy na Widzew czy Podbeskidzie których punkty to są życie i ich dominujemy? Chyba Ty.
nie za bardzo kumam o co chodzi z Quintana na boku. Kupiliśmy go
|
chyba... w dupie
a co ku.rwa mamy grać z nimi równy futbol? może liczyć na kontry? a może ku.rwa nadal klepać z nimi remisy bądź porażki po 1:0?
