Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15960
Stary 28.01.2014, 18:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
chyba ....a w fifie

wychodzimy na Widzew czy Podbeskidzie których punkty to są życie i ich dominujemy? Chyba Ty.

nie za bardzo kumam o co chodzi z Quintana na boku. Kupiliśmy go
chyba... w dupie

a co ku.rwa mamy grać z nimi równy futbol? może liczyć na kontry? a może ku.rwa nadal klepać z nimi remisy bądź porażki po 1:0?
Odpowiedz cytując