Cytat:
|
Co do wyborów w Polsce to nie wiadomo, jedno co wiadomo to, że wyniki przysłali z Rosji. Ale emj10 tak jak rudy "nie ma powodu nie ufać Rosjanom".
|
Jak wiesz, że wybory u nas były przeprowadzone nielegalnie to naglośnij tą sprawę, zgłoś się do prokuratury. To juz jest obsesja i choroba psychiczna. Z tobą się nie da rozmawiać jak z człowiekiem bo twoje urojenia w tym przeszkadzają.
Najpierw twierdzisz, że Janukowycz wybrany nielegalnie, teraz, że PO. Istnieje niebezpieczeństwo, że jak się z tobą zacznie dyskutować o czymkolwiek to zaraz wyciągniesz swój stek bzdur i pomówień na 100 innych tematów. Na nic nie masz dowodów tylko poszlaki, jakies niedomówienia i na tym budujesz swoją prawdę.
Dziwię się takim osobom jak Jędrek czy reszta kolegów z tego tematu popierających PiS, że nie gonicie tego osobnika o nicku drozd. On specjalnie (moim zdaniem) robi czarny pijar tej partii i dyskredytuje PiS i Was na tym forum. Taka czarna owca, która ma za zadanie osmieszyć, zohydzić PiS.
Tak jak ten pajac spod krzyża, który nie wiaodmo skąd się wziął, skąd wyskoczył i nagle stał się gwiazdą mediów nr 1. Fajnie tam Tusków i Bronków wyzywał, fajnie świrował pod tym krzyżem i co się okazało? Jakaś nasłana menda przez Palikota, która tam była tylko po to żeby towarzystwo spod krzyża zdyskredytować.
Tacy ludzie są bardzo szkodliwi. I tak samo np nacjonaliści powinni ze swoich szeregów gonić faszystów bo to debile. O lewicy czy PO ciężko mówić, że powinni jakieś jednostki gonić bo tam sa wszyscy od rzeczywistości oderwani i zakłamują ją równo. Pogonić to oni się tam wszyscy powinni.