kristos napisał(a):

|
Widzę że swietnie znasz się na piłce - 5 zawodników z przodu ,prawie zupełnie ofensywnych ,bez żadnego defensora.
|
coś Ci się kolego ekspercie nie zgadza w tej bajce, albo to jest przód albo defensywa no chyba, że w twoim przodzie grają defensorzy
nie mówię, żeby tak grać cały sezon bo skończyłoby się to nieciekawie w meczach z Legią czy Lechem ale na dno tabeli z którym mieliśmy w ostatnich czasach sporo problemów i co najważniejsze traciliśmy sporo punktów coś takiego było by wg mnie skutecznym lekiem, wychodzimy na pełnej ....ie, totalnie dominując strzelamy takiemu Podbeskidziu czy Widzewowi 3 bramy w pierwszej połowie, drugą jedziemy np z kontry i taka sytuacja
