sanderuss napisał(a):

|
A odmowa traktatu nie byla czasem powodowana probami wymuszenia uwolnienia Julii Tymoszenko? Janukowycz jako glowa panstwa tez nie moze wiecznie zginac karku przed Brukselska zaraza bo jakby to wygladalo? [...]
|
Heh, widzę że Kolega poza rusofilią opowiada się także za cechami państwa autokratycznego, gdzie przeciwników politycznych wtrąca się do więzień pod byle pretekstem.
sanderuss napisał(a):

No? Co lepsze?
Co do poswiecania zycia swoich obywateli w celu osiagniecia jakis korzysci.. Zatopienie Lusitanii, 9/11, 7/7, itd, itp [...]
|
Sugerujesz, że "Luisitania" została storpedowana przez Amerykanów w 1915 r.

Bądź zamachy na WTC i w Londynie były z innej inspiracji aniżeli islamskich fundamentalistów

Masz jakieś podstawy do wysuwania takich sugestii i porównań

Pytam bo widzisz, akurat dowody na nie tylko inspirację, ale organizację przez FSB zamachu bombowego na blok mieszkalny w Riazaniu istnieją. M.in. za ich ujawnienie zginął Litwinienko.
sanderuss napisał(a):

|
[...] 40 mln rynek sie otworzy. Tylko czy napewno dla nas?
|
Sądzę (a wręcz pewny jestem), że tak.
Drozd napisał(a):

|
[...] A ks Zaleski już niejednokrotnie był wykorzystywany do naszych wewnętrznych rozgrywek. Jego stosunek do UPA przesłania mu rzeczywisty obraz sytuacji. Czyli oczywistość, że nacjonalistyczne fobie zachodniej Ukrainy prędzej odżyją pod butem Moskwy niż w strukturach unii.
|
Drozd byłbym Ci wdzięczny za nie poruszanie tematów o których nie masz zielonego pojęcia. Jak widzę nie znasz ks. Tadeusza, nie masz o Nim zielonego pojęcia, więc po prostu nie pisz głupot o rzekomym "wykorzystywaniu do naszych wewnętrznych rozgrywek", bo kompromitujesz się takimi stwierdzeniami na Jego temat.
Jaroo1 odpiszę Ci gdy będę dysponował większym zasobem wolnego czasu.