Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15951
Stary 28.01.2014, 13:57
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
połowa okienka mija, a Quintana dalej w Jadze, jakoś ci Niemcy się nie rzucili, jakby dał Sarkiego z jakąś kaską to byłby terror z przodu:

----------------Brożek--------------
Guerrier-Garguła-Stilic-Quintana
Jak już to Garguła-Stilic-Chrapek-Quintana i granie bez skrzydłowych.
Odpowiedz cytując