WhiteDoctor napisał(a):

połowa okienka mija, a Quintana dalej w Jadze, jakoś ci Niemcy się nie rzucili, jakby dał Sarkiego z jakąś kaską to byłby terror z przodu:
----------------Brożek--------------
Guerrier-Garguła-Stilic-Quintana
|
Jak już to Garguła-Stilic-Chrapek-Quintana i granie bez skrzydłowych.