Drozd napisał(a):

|
Abstrahując od wyborów władza pałująca pokojowe protesty studentów traci swój mandat. Tak jest w cywilizowanych krajach. Rozumiem, że dla owładniętego rusofilią jest to nie do pojęcia.
|
Uhmm. Maj '68 w Paryzu, Marzec '90 w Londynie, Sierpien '11 w Londynie... Tak jest. W "szanowanych" demokracjach zachodnich takiego problemu nie ma. Problemu burd stadionowych tez nie ma.
Drozd napisał(a):

|
Uważasz, że wybory na Białorusi były sfałszowane? Skąd ten pomysł? Tylko dlatego, że ich komisja podobnie jak nasza jeździła na szkolenia do Moskwy? A głosy w wyborach, podobnie jak w naszych były zliczane na ruskich serwerach?
|
A po co falszowac jak wystarczy sprac mozgi wyborcom? W Korei Pln Kim III bedzie mial 100% bo niech ktos by sprobowal zaglosowac na nie.