Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15949
Stary 28.01.2014, 13:10
połowa okienka mija, a Quintana dalej w Jadze, jakoś ci Niemcy się nie rzucili, jakby dał Sarkiego z jakąś kaską to byłby terror z przodu:

----------------Brożek--------------
Guerrier-Garguła-Stilic-Quintana
Odpowiedz cytując