Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1747
Stary 28.01.2014, 11:09
Arked napisał(a):Wyświetl post
@Gwiaździsty

Nie s.......ił z Wisły do Legii tylko został zwolniony (po pierwszej porażce) i jako bezrobotny trener dostał ofertę z Legii. Doskonale to pamiętam i sympatii mu to nie przysporzyło przy Reymonta, ale ujęcie tego w taki sposób jak to zrobiłeś to zwykła manipulacja.
I nie wiedzieć dlaczego bał sie przyjść na R22 nawet jako trener Legii gdy ta grała z Wisłą, którą kierował z .....hotelu. Jacy Ci kibice Wisły niewdzięczni byli. Ale teraz zapewne w wywiadach wyjaśnia jak to wspaniale działa i goni różnych sabotażystów z Wisły. I już klaka jest.
Odpowiedz cytując