Arked napisał(a):

@Gwiaździsty
Nie s.......ił z Wisły do Legii tylko został zwolniony (po pierwszej porażce) i jako bezrobotny trener dostał ofertę z Legii. Doskonale to pamiętam i sympatii mu to nie przysporzyło przy Reymonta, ale ujęcie tego w taki sposób jak to zrobiłeś to zwykła manipulacja.
|
I nie wiedzieć dlaczego bał sie przyjść na R22 nawet jako trener Legii gdy ta grała z Wisłą, którą kierował z .....hotelu. Jacy Ci kibice Wisły niewdzięczni byli. Ale teraz zapewne w wywiadach wyjaśnia jak to wspaniale działa i goni różnych sabotażystów z Wisły. I już klaka jest.