Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25513
Stary 28.01.2014, 11:05
Ja wczoraj słyszałem, że medialny przekaz nie popiera opozycji tylko straszy wprowadzeniem stanu wyjątkowego. Wszyscy POwcy z Protasiewiczem na czele w co drugim zdaniu ostrzegają przed możliwością siłowego rozwiązania. Więc nie bądź śmieszny...

Mentstream bardzo chętnie zgodnym chórem z RN potępiłby banderowców z UPA i okrzyknął Kaczyńskiego zdrajcą tak jak w pierwszych dniach. Ale stracił by w ten sposób resztki wiarygodności. Dlatego się wiją jak piskorz, co jest dla każdego rozumnego niezmiernie zabawne .

To samo "prawicowcy". "Nie wtrącać się, legalna władza, banderowcy, protest mniejszości". Prikaz przyszedł?
Hej Nasz TS !!