Ja wczoraj słyszałem, że medialny przekaz nie popiera opozycji tylko straszy wprowadzeniem stanu wyjątkowego. Wszyscy POwcy z Protasiewiczem na czele w co drugim zdaniu ostrzegają przed możliwością siłowego rozwiązania. Więc nie bądź śmieszny...
Mentstream bardzo chętnie zgodnym chórem z RN potępiłby banderowców z UPA i okrzyknął Kaczyńskiego zdrajcą tak jak w pierwszych dniach. Ale stracił by w ten sposób resztki wiarygodności. Dlatego się wiją jak piskorz, co jest dla każdego rozumnego niezmiernie zabawne

.
To samo "prawicowcy". "Nie wtrącać się, legalna władza, banderowcy, protest mniejszości". Prikaz przyszedł?